Catering okolicznościowy

2019 Laureat Konkursu

2019 GOLD

2020 Laureat Konkursu

2020 GOLD

Profesjonalna organizacja spotkań jest wielką sztuką. Restauracja Młyn Czernica to gwarancja udanego spotkania z wybornym menu i nienagannym serwisem. Służymy wsparciem zarówno przy kameralnych spotkaniach w rodzinnym gronie, jak i podczas największych konferencji i balów. Bez względu na skalę wydarzenia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa potrzebom i przekroczyć najśmielsze oczekiwania. Organizacja cateringu w nawet najbardziej niestandardowym miejscu nie stanowi dla nas problemu. Obsługujemy imprezy prywatne u nas na sali do 50 osób, oraz świadczymy usługi cateringowe na imprezach w innych lokalizacjach.
Jaki jest sposób na idealne przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, imprezy firmowe, konferencje lub uroczystości rodzinne z okazji chrztu lub komunii?

Oczywiście, przede wszystkim dobra firma cateringowa, które zapewni dla Twoich Gości najlepszą kartę dań, profesjonalną obsługę kelnerską i wyjątkową salę lub namiot eventowy na świeżym powietrzu.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zamówić catering okolicznościowy, odpowiedź może być tylko jedna: restauracja Młyn w Czernicy! Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz na idealną imprezę lub przyjęcie!

Wesela i imprezy okolicznościowe do 50 osób na Kaszubach

W restauracji Młyn w Czernicy zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane, najważniejsze wydarzenia w Twoim życiu. Zorganizowaliśmy setki wesel i spotkań rodzinnych. Nasz catering pokochały tysiące mieszkańców naszego regionu.

Catering okolicznościowy przygotowywany w restauracji Młyn to przepięknie podane dania, przygotowane z najwyższej jakości składników, najlepsi kucharze w naszej okolicy, a także wyjątkowa obsługa kelnerska specjalnie dla Twoich Gości. To wszystko może towarzyszyć Ci podczas takich imprez okolicznościowych i rodzinnych jak:

 • wieczór kawalerski lub panieński,
 • przyjęcie weselne (catering weselny to nasza specjalność!),
 • chrzciny i komunie,
 • impreza firmowa,
 • urodziny, imieniny, rocznice i inne rodzinne jubileusze,
 • stypy i konsolacje.

Dania główne, które podbiją serca i żołądki Twoich bliskich

Lokalne, smaczne potrawy z naszej kuchni pozwolą w pełni cieszyć się smakami Kaszub i spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Nie ma dla nas znaczenia, czy przygotowujemy kilka porcji, czy kilkadziesiąt – wszystko musi być idealne. Naszym klientom i ich gościom zapewniamy jedzenie, którego nie znajdą nigdzie indziej. Wszystko po to, aby doświadczyli magii kulinarnej naszego regionu.

Na specjalne zamówienie realizujemy usługi cateringowe najwyższej jakości dla klientów indywidualnych – osób prywatnych – jak i również catering biznesowy dla firm. Z sercem i pasją przygotowujemy:

 • catering weselny,
 • ciepłe dania główne, podawane talerzowo,
 • catering okolicznościowy w formie stołu szwedzkiego,
 • finger food (catering okolicznościowy w formie przekąsek na zimno),
 • catering – grill na świeżym powietrzu,
 • desery (np. monoporcje, ciasta, torty).

Na tym nasza oferta się nie kończy. Na specjalne zamówienie przygotujemy wyjątkowe dania – dokładnie takie, jakich chcesz skosztować w ważnym dla Ciebie dniu. Żaden typowy „catering Warszawa” czy „catering Kraków” nie mogą się z nami równać!

Catering okolicznościowy inny niż wszystkie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś i spróbowania naszych potraw. Jeśli chodzi o catering na komunię, urodziny, rodzinny obiad czy wesele, jesteśmy w stanie zadbać o żołądki i kubki smakowe dowolnej liczby Gości. Zajmiemy się przygotowaniem wszystkiego – sala, stoły, obsługa. Ty już o nic nie musisz się martwić.

Oferujemy Ci profesjonalną usługę cateringu i profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych od A do Z! Przychodzisz „na gotowe” i cieszysz się pysznym jedzeniem w towarzystwie najbliższych – uwierz, że po spróbowaniu naszego cateringu zostaniesz z nami na dłużej!