Catering Świąteczny

2019 Laureat Konkursu

2019 GOLD

2020 Laureat Konkursu

2020 GOLD

Każda pani domu lub kucharz – amator osobiście Święta Bożego Narodzenia najczęściej spędza… w kuchni, a nie przy wigilijnym stole. Dosyć gotowania – to czas świętowania! Wyobraź sobie święta, które naprawdę poświęcisz bliskim Ci osobom – rodzinie lub pracownikom, dla których organizujesz imprezę rodzinną lub firmową z okazji zbliżającej się Gwiazdki! To możliwe: Twoje święta o 180 stopni nie do poznania odmieni catering wigilijny z restauracją Młyn z Czernicy!

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu dań na Święta Bożego Narodzenia? Catering świąteczny z restauracji Młyn z Czernicy oraz nasi kucharze z Pawłem Szulcem, szefem kuchni na czele, są do Twojej dyspozycji. Nasze kulinarne propozycje trafią w gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Gdzie zamówić catering wigilijny?

Idealnym partnerem w organizacji kolacji wigilijnej na Kaszubach jest Restauracja Młyn w Czernicy. Zapraszamy do rezerwowania dań na Boże Narodzenie już teraz. Catering wigilijny naprawdę może być ogromnym ułatwieniem podczas świąt. Dzięki temu zyskasz więcej czasu na sprzątanie i dekorację domu, rozmowy z bliskimi przy wigilijnym stole i wspólne kolędowanie. Catering wigilijny z dostawą do domu zamiast kilku dni „przy garach”? Brzmi jak plan!

Catering świąteczny Czernica – co wybrać?

Od lat karmimy miłośników tradycyjnej i lokalnej karty dań, jak i nowoczesnej kuchni w stylu fusion. Doskonale wiemy, jak łączyć klasykę z aktualnymi trendami kulinarnymi. Zamówisz u nas wszystkie tradycyjne, polskie dania w odświeżonej, nowoczesnej formie, które muszą pojawić się na wigilijnych i świątecznych stołach, takie jak:

  • przystawki m.in. jajka faszerowane, roladki z łososia, krewetki w liściach szpinaku,

  • zupy m.in. barszcz czerwony z uszkami, krem z borowików i podgrzybków, rybna,

  • sałatki m.in. warzywna, z rukoli z kandyzowaną żurawiną, korzenna ze śledziem,

  • dania główne m.in. ryby, pierogi, bigos, pieczeń z sarny

  • unikatowe desery (np. monoporcje, mini pana cotty, makówki)

  • …i wiele, wiele innych!

To tylko przykłady dań – specjalnie dla Ciebie możemy przygotować dedykowane propozycje. Wszystkie potrawy możesz w całości odebrać osobiście lub poprosić nas o dowóz do domu. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić Ci świąteczne przygotowania i dobrze nakarmić Twoich Gości.

Catering wigilijny z Młynem? To naprawdę się opłaca… i smakuje! Zapraszamy do rezerwacji już dziś!

Spotkanie rodzinne lub świąteczna impreza firmowa w restauracji Młyn

A to nie wszystko! Organizujesz spotkanie świąteczne, które zgromadzi nawet 50 osób? Możesz zorganizować je w naszej restauracji. Sala bankietowa do 50 osób, profesjonalna obsługa kelnerska, pyszne jedzenie i kaszubska gościnność w zestawie.

Napisz do nas już dziś, poznaj szczegóły oferty (m.in. minimalne zamówienie) i dostępne terminy. Od czerwca do września odwiedź nas i przekonaj się, jak smakują nasze potrawy – z całą pewnością się nie zawiedziesz!