Catering na wielkanoc

2019 Laureat Konkursu

2019 GOLD

2020 Laureat Konkursu

2020 GOLD

Organizujesz święta wielkanocne dla swoich najbliższych? A może wielkanocne spotkanie dla pracowników? Przyjeżdża cała rodzina i trzeba ich czymś poczęstować, a Ty musisz kilka dni spędzić w kuchni?

Koniec z tym! Poświęć ten czas najbliższym, a nam zostaw gotowanie i wszelkie niezbędne przygotowania do świąt. Restauracja Młyn w Czernicy od lat wspiera polskie panie i panów domu, zapewniając najwyższej jakości catering wielkanocny, który podbije serca i żołądki Twoich Gości. Nakarmiliśmy już tysiące osób i wiemy, co sprawdzi się na wielkanocnym stole.

Nasza oferta to tradycyjne polskie smaki, przyrządzane w nowoczesny, oryginalny sposób, które wywołają efekt „wow” w gronie Twojej rodziny lub pracowników!

Gdzie zamówić catering na Wielkanoc?

Odpowiedź może być tylko jedna: restauracja Młyn w Czernicy!

Nasza oferta wielkanocna jest przygotowana przez doświadczonych kucharzy według tradycyjnych receptur, ale zgodnie z nowoczesnymi trendami. Wszystko po to, aby nasze dania główne i przystawki smakowały „jak u mamy”, podkreślały charakter świąt, ale jednocześnie miały w sobie elementy kuchni fusion. Dobra oferta na catering wielkanocny na imprezę rodzinną lub firmową? Tylko z Młyna!

Dbamy o jakość składników. To dla nas podstawa dobrego dania na ciepło lub zimno. Jeśli chodzi o catering wielkanocny, przygotujemy wszystko „jak dla siebie” – świeżo, naturalnie, bez „E” i niepotrzebnej chemii. Nasz zespół z szefem kuchni, Pawłem Szulcem na czele, w swoich domach na święta je również dania wielkanocne, przygotowane w Młynie!

Tradycyjne polskie potrawy wielkanocne – z dostawą do domu lub odbiór własny

Akcja „Catering Wielkanoc” każdego roku zaczyna się ok. 2 miesiące przed świętami wielkanocnymi. Zamówienia przyjmujemy z całego regionu – od osób, firm i rodzin, mieszkających i mieszczących się nawet kilkadziesiąt kilometrów od Czernicy. Dania przygotowywane przez naszych kucharzy można odebrać osobiście lub zamówić z dostawą do domu. Dostarczamy je do takich miast jak Chojnice, Człuchów, Czersk, Brusy, Swornegacie, Charzykowy, Wiele i okolice.

Catering wielkanocny Czernica: co możesz zamówić w restauracji Młyn?

Na polskim stole w święta nie może zabraknąć kaczki, wędzonego łososia, pasztetu z indyka, białej kiełbasy czy sałatki jarzynowej. Nie bez powodu w naszej karcie dań na Wielkanoc znajdziesz do wyboru mnóstwo takich tradycyjnych przysmaków jak:

  • żurek staropolski

  • dziczyzna

  • jajka faszerowane

  • schab pieczony

  • pasztet

  • kaczka pieczona

  • biała kiełbasa, szynka czy kabanosy z dziczyzny

  • nowoczesne przekąski w formie finger food (m.in. mini quiche)

  • ciasta i desery (m.in. babki wielkanocne, monoporcje, ciasta, torty)

Kompleksowa oferta na catering wielkanocny

Zastanawiasz się, gdzie zamówić catering wielkanocny? Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj catering na Wielkanoc w Młynie. Zaskocz swoich Gości i podczas najbliższych świąt spędź więcej czasu przy stole niż w kuchni. Uwaga: ilość zamówień ograniczona!